Servis mobilních telefonů a elektroniky

Servis mobilních telefonů TELEMOBIL

Poskytujeme pozáruční servis mobilní telefonů všech značek zejména APPLE, HTC, SAMSUNG, NOKIA, , MOTOROLA, SONY ERICSSON, SIEMENS, LG, BLACKBERRY,  QTEK, MDA, XDA, PDA, PALM a další. Mezi naše další poskytované služby patří komplexní servis spotřební elektroniky zejmená TV, SAT, VIDEO. TV servis poskytujeme po dohodě i v bytech zákazníka.

  • Nabízíme Vám prvního interaktivního průvodce servisních služeb WWW.ODBLOKOVANIMOBILU.CZ . V přehledném katalogu s obrázky najdete pohodlně svůj mobilní telefon a poté již pouze vyberete požadovanou akci, následně vyplníte kontakt na sebe a ostatní již zařídíme my!

  • Zkontrolovat stav Vaší zakázky bude následně moci na zaslané webové adrese, kterou obdržíte po přijetí zakázky naším technikem


Již 12 let se aktivně zabýváme servisem spotřební elektroniky zejména techniky telekomunikační a to především mobilními telefony. Podporujeme veškeré dostupné značky mobilních telefonů. Specializujeme se na mechanicky poškozené, zoxidované či jinak nefunkční přístroje.

Disponujeme sofistikovanou technikou umožňující dokonalé vyčištění Vašeho přístroje od následků vlhkosti ( oxidace ) a následně jsme schopni takovýto přístroj oživit případně z něj zachránit data ( např. telefonní čísla ).

Nechat si u nás svůj přístroj opravit je velmi snadné. Díky interaktivnímu průvodci máte jedinečnou šanci zcela jednoznačně identifikovat svůj přístroj a podrobně popsat závadu, která se u něj vyskytuje a pak už se jenom rozhodnout jakým způsobem nám přístroj dodáte.

Jak postupovat když chci svůj telefon opravit ?  • osobně doručit na prodejnu, kde bude závada skonzultována s přejímacím technikem a zárověň se stanoví předběžný termín vyhotovení, finanční rozpočet. O vyhotovení zakázky vás automaticky informujeme formou sms a emailu, zárověň si stav své zakázky můžete online ověřit na našem webu

  • poslat v pojištěném balíčku poštou či přepravní službou na adresu našeho servisu tedy TELEMOBIL, Bořivojova 1, Praha 3, 13000 . V tomto případě je důležité vhodně přístroj zabalit a přidat detailní popis závady spolu s kompletní adresou, telefonickým kontaktem a emailovou adresou. V tomto případě se nemáte čeho obávat, přístroj opravíme jako standardní zakázku a bez zbytečných odkladů expedujeme ihned po opravě zpět - navíc uhradíte pouze poštovné 200 Kč za expresní pojištěný balík do roku od České pošty. V případě, že přístroj nepůjde opravit bude Vám zaslán zpět za manipulační poplatek 200 Kč + poštovné.

Jabro.net